Auto zastępcze Lublin

TELEFON ALARMOWY
Auto zastępcze Lublin

Chcesz wiedzieć, czy należy Ci się auto zastępcze z OC sprawcy? Sprawdź!

Auto zastępcze powinno przysługiwać kierowcy na czas naprawy rozbitego pojazdu. Jeszcze do niedawna na takie rozwiązanie mogli liczyć tylko ci, którzy korzystali z samochodu wyłącznie w ramach prowadzonego biznesu. Na szczęście ta praktyka należy już do przeszłości. Obecnie na mocy uchwały Sądu Najwyższego, każdy kierowca może skorzystać z prawa do zwrotu kosztów wynajmowania samochodu zastępczego. Dzisiaj można wynająć pojazd w razie awarii samochodu, niezależnie od tego, do jakich celów samochód zastępczy ma być wykorzystany.

By skorzystać z auta zastępczego, nie trzeba wcześniej informować firmy ubezpieczeniowej, czy prosić o możliwość skorzystania z samochodu zastępczego. Wybierając pomoc drogową, którą my proponujemy, auto zastępcze jest dostępne praktycznie od zaraz. Korzystając z naszych usług, możesz liczyć na to, że dostęp do samochodu zastępczego będzie całkowicie bezpłatny, a dopełnianie formalności pozostanie po naszej stronie.

Na jak długo przysługuje auto zastępcze Lublin?

Auto zastępcze Lublin z OC sprawcy możesz użytkować do momentu, kiedy nie zostanie Ci wypłacone odszkodowanie, bądź też do czasu, kiedy Twój samochód nie zostanie naprawiony. Zatem z auta zastępczego możesz korzystać od dnia, w którym doszło do szkody lub od chwili, kiedy Twój pojazd został przetransportowany do warsztatu, do momentu, kiedy będziesz mógł go odebrać. Tak ma się sytuacja wtedy, gdy Twój samochód został częściowo uszkodzony. Natomiast w przypadku, gdy doszło do całkowitej szkody, ubezpieczyciel powinien pokryć koszty wynajmu do momentu, aż nie zakupisz innego auta.

Kiedy już będzie pewne, że Twój samochód nie nadaje się już do jazdy, musisz pamiętać o tym, by wybrać odpowiednie auto zastępcze. Co to oznacza – taki pojazd powinien być z tej samej klasy, co Twój rozbity samochód, ewentualnie z niższej. Jeśli jednak zdecydujesz się skorzystać z naszej asekuracji, możesz liczyć na rzetelną pomoc w tym zakresie. Z samochodu, który oferujemy, będziesz mógł korzystać bez ponoszenia żadnych kosztów, czyli całkowicie bezgotówkowo.

Twój samochód na naszym strzeżonym parkingu

Jeśli Twój samochód ulegnie awarii, w tym w wyniku wypadku, zadzwoń do nas, a wszystkim się zajmiemy. Pomoc drogowa, którą proponujemy, jest fachowa i terminowa. Jesteśmy dyspozycyjni, gdyż pracujemy dwadzieścia cztery godziny na dobę, siedem dni w tygodniu. Zapewniamy Ci nie tylko za darmo samochód zastępczy, ale również nie pozostawimy bez opieki Twojego pojazdu. Możemy go odholować w dowolnie wybrane przez Ciebie miejsce, jak również zaoferować Ci nasz strzeżony parking.

Takie rozwiązanie sprawdza się szczególnie wtedy, gdy Twój samochód nie będzie już się nadawał do dalszej jazdy. Jest to doskonałe wyjście, jeśli nie masz gdzie w danym momencie przechować samochodu, a chciałbyś, by jak najszybciej rzeczoznawca z firmy ubezpieczeniowej oszacował straty. Działamy bardzo sprawnie, rzeczowo i, co najważniejsze, naprawdę błyskawicznie. Wszystko dzięki temu, że obsługujemy naszych klientów wyłącznie na terenie Lublina i okolic.

Dlaczego warto skorzystać z naszej oferty?

Pomoc drogowa, którą zapewniamy, jest w pełni profesjonalna. Wystarczy, że do nas zadzwonisz, a nasz pracownik bardzo szybko dojedzie na miejsce zdarzenia z całym niezbędnym sprzętem. Olbrzymie doświadczenie, jakie posiadamy w naszej branży powoduje, że warto nam zaufać. W dodatku nawiązaliśmy współpracę z najlepszymi warsztatami samochodowymi znajdującymi się w Lublinie. Możesz więc liczyć na to, że Twój pojazd nie tylko trafi w najlepsze ręce, ale również że wycena za naprawę auta nie będzie droga.

Warsztaty, z jakimi współpracujemy wykonują pełny zakres prac naprawczych, a więc zarówno zajmują się naprawą niewielkich awarii mechanicznych, jak i wykonują prace lakiernicze i blacharskie. Otrzymujesz też samochód zastępczy na czas naprawy, więc nie musisz martwić się tym, że podczas gdy Twoje auto jest w warsztacie, Tobie pozostaje jeździć środkami komunikacji miejskiej. W dodatku autem zastępczym możesz jeździć bez względu na to, w jakich celach chcesz z niego korzystać, czy służbowych, czy prywatnych.

730 112 102