Autolaweta Lublin

TELEFON ALARMOWY
Autolaweta Lublin

Autolaweta niezbędna w razie wypadku

Autolaweta to najlepsze rozwiązanie w sytuacji, kiedy dojdzie do kolizji. Dzięki niej można bardzo szybko przetransportować pojazd w odpowiednie miejsce. Jest to korzystny wariant, jeżeli samochód został uszkodzony podczas wypadku. Wybierz profesjonalną pomoc, która dotrze do Ciebie w krótkim czasie i zapewni optymalne wsparcie w trudnej dla Ciebie sytuacji. Ze względu na to, że działamy dwadzieścia cztery godziny na dobę, siedem dni w tygodniu, jesteśmy cały czas do Twojej dyspozycji. Fachowo ocenimy stan pojazdu i jeśli zaistnieje potrzeba odholowania go, możemy przetransportować Twój samochód w dowolnie wybrane przez Ciebie miejsce. Jeżeli zaś auto już nie nadaje się do dalszej jazdy, odholujemy je na nasz strzeżony parking, gdzie rzeczoznawca oszacuje powstałe straty. Oddajesz swój samochód w najlepsze ręce, gdyż doskonale potrafimy się zatroszczyć o pojazdy naszych klientów.

Pomoc drogowa zapewnia kompleksowe wsparcie

W razie awarii Twojego pojazdu, przyjeżdżamy najszybciej jak się da, by zapewnić Ci kompleksową pomoc drogową. Autolaweta Lublin jest na wyciągnięcie ręki – świadczymy swoje usługi na terenie Lublina i okolic. Jeśli usterka nie jest poważna, bez trudu poradzimy sobie z nią na miejscu. Posiadamy profesjonalne narzędzia, jak i fachową wiedzę, które umożliwiają nam bardzo szybko dokonać profesjonalnej naprawy. Jednak by było to możliwe, koniecznie trzeba do nas zadzwonić. Kiedy już dojdzie do awarii, nierzadko wybiera się ofertę pierwszą lepszą, byle tylko autolaweta się pojawiła. My natomiast gwarantujemy najwyższą jakość świadczonych usług w bardzo dobrej cenie, dlatego też warto zdecydować się właśnie na nas. Zatrudniamy wyłącznie fachowców, którzy z pasją realizują powierzone im zadania. Wystarczy do nas zadzwonić, by już po chwili móc liczyć na pomoc drogową na najwyższym poziomie.

Bezpieczny transport Twojego samochodu

Posiadamy najlepsze autolawety do przewożenia samochodów. Odholowujemy zarówno pojazdy osobowe, jak i dostawcze. Można się do nas zgłosić także wtedy, gdy to pojazd wielkogabarytowy ulegnie awarii. Holujemy również maszyny rolnicze, a nawet wszelkiego innego typu ciężki sprzęt. Lawety, z których korzystamy, są w pełni wyposażone w osprzęt najwyższej jakości. Nie musisz się więc obawiać o swój samochód – będzie doskonale zabezpieczony w czasie transportu. Autolaweta to najlepszy możliwy pojazd do przewiezienia Twojego auta. Nasza ekipa posiada olbrzymie doświadczenie w transporcie załadunku o różnych gabarytach i tonażu. Dlatego też potrafi z wyczuciem ustawić samochód na lawecie, by ciężar pojazdu rozkładał się równomiernie. Ponadto nasz zespół dba o to, by Twój pojazd nie doznał żadnych dodatkowych uszkodzeń w trakcie wprowadzania holowanego samochodu na lawetę, jak i podczas zdejmowania z niej. Troszczymy się o Twój samochód tak, jakby to był nasz własny. Zależy nam na tym, byś miał do nas pełne zaufanie, dlatego zawsze do każdego klienta podchodzimy indywidualnie, starając się sprostać wszelkim jego oczekiwaniom.

Zastępcze auto bez problemu i całkowicie za darmo

Kiedy samochód ulegnie awarii, której nie da się naprawić od ręki, koniecznie trzeba wymienić go na inny, gdy ten nasz trafi do warsztatu. Jest to nie lada problem, jeżeli nie znasz żadnej wypożyczalni samochodowej, z której oferty mógłbyś skorzystać zaraz po tym, jak doszło do zdarzenia. Na szczęście przewidzieliśmy taką sytuację – możesz zdecydować się na naszą pomoc. Zapewniamy solidny, zastępczy samochód, a co najważniejsze – Ty nic nie płacisz za taką usługę. Wierzymy, że jest to bardzo dobre rozwiązanie dla naszych klientów, którzy nie chcieliby być uziemieni ze względu na to, że ich pojazd w danym momencie nie jest sprawny. Zastępczy samochód dostępny za darmo to opcja, którą cenią sobie nasi odbiorcy, zwłaszcza wtedy, gdy potrzebują skorzystać z auta w chwili, gdy ich pojazd wymaga gruntownej naprawy. Jesteśmy elastyczni, dlatego też możemy zaproponować co najmniej kilka różnych modeli. Zaletą jest też to, że działamy na terenie Lublina i okolic – możemy bowiem bardzo szybko dostarczyć zastępczy samochód, który doskonale będzie się sprawdzał w codziennym użytkowaniu.

730 112 102