Holowanie Lublin

TELEFON ALARMOWY
Holowanie Lublin

Profesjonalne holowanie pojazdów

Zapewniamy profesjonalne holowanie wszelkich pojazdów, w tym osobowych, dostawczych, wielkogabarytowych, rolniczych i innych sprzętów o dużej masie. Jest to możliwe z racji tego, że posiadamy odpowiedni, specjalistyczny sprzęt. Dzięki niemu możemy bez problemu i sprawnie odholować pojazd z miejsca wypadku, kolizji, bądź też z miejsca awarii. Posiadamy niezbędne licencje, certyfikaty i ubezpieczenia, które idą w parze z dużym doświadczeniem i praktyczną wiedzą. W ten sposób jesteśmy w stanie bardzo szybko zareagować na Twoje wezwanie i już po chwili znaleźć się na miejscu, by pomóc Ci w tej trudnej dla Ciebie sytuacji.

Holowanie to tak naprawdę ostateczność. Jeśli bowiem awaria nie jest poważna, nasz pracownik bez problemu poradzi z nią sobie od ręki. Niemniej, jeżeli zdarzy się tak, że Twój samochód ulegnie wypadkowi i konieczna będzie wizyta w warsztacie samochodowym, my możemy odholować Twój pojazd od razu do jednego z nich. Jest to możliwe dzięki temu, że współpracujemy z najlepszymi warsztatami w Lublinie.

Pomoc drogowa w najlepszej cenie

Zdajemy sobie sprawę z tego, że wszelkiego rodzaju kolizje, czy awarie samochodu wiążą się z niespodziewanym wydatkiem. Jednak jeśli zdecydujesz się skorzystać z naszych usług, możesz liczyć na to, że zajmiemy się Twoim pojazdem w przystępnej dla Ciebie cenie. Holowanie Lublin to usługa, która zapewnia najlepszą pomoc drogową w mieście Lublin i w okolicach. Jeśli jednak zdarzy się tak, że Twój samochód popsuje się, gdy na przykład będziesz w trasie, wtedy także zgłoś się do nas – przyjedziemy natychmiast.

Płacisz wyłącznie za usługę, którą otrzymujesz w najwyższym standardzie. My zapewniamy sprawne i bezpieczne odholowanie Twojego pojazdu na przejrzystych warunkach. Świadczymy swoje usługi już bardzo długo na rynku, więc mamy wielu zadowolonych odbiorców, którzy chętnie polecają nas innym. Zawsze bowiem na pierwszym miejscu jest u nas nasz klient, jego potrzeby i oczekiwania.

Wystarczy tylko, że zadzwonisz, a my przyjedziemy

Jeden Twój telefon do nas może rozwiązać wszelkie Twoje problemy związane z awarią pojazdu, który albo się zepsuł, albo uległ wypadkowi. Jesteśmy cały czas do Twojej dyspozycji, ponieważ świadczymy nasze usługi nieprzerwanie przez dwadzieścia cztery godziny na dobę, siedem dni w tygodniu, w tym także w święta. Nie posiadamy nieskończenie wielu numerów telefonów. Dzwoniąc do nas, nie połączysz się również z infolinią. Nasz numer jest prosty do zapamiętania: 730 112 102. Odbieramy wszystkie telefony i przyjmujemy każde zgłoszenie.

Cały czas rozwijamy naszą ofertę, by jeszcze lepiej móc sprostać Twoim oczekiwaniom. Zgłoś się do nas, gdy Twój samochód się zepsuje. My nie tylko go odholujemy, ale w pierwszej kolejności spróbujemy naprawić. Nie musisz więc być jednocześnie kierowcą i mechanikiem – zaufaj profesjonalistom. Jesteśmy przygotowani na każdą sytuację, nawet na taką, kiedy Twój samochód będzie wymagał poważniejszej naprawy. Wtedy dzwonimy do jednego z warsztatów, z którymi współpracujemy i przedstawiamy zaistniałą sytuację. Twój samochód będzie więc zawsze w dobrych rękach.

Gdzie odholować samochód?

Jeśli już dojdzie do takiej sytuacji, że samochód trzeba będzie odholować, może się pojawić pytanie, gdzie powinien zostać przetransportowany. Są co najmniej dwie opcje, z jakich możesz skorzystać. Pierwszą z nich jest możliwość wskazania dowolnego miejsca na terenie Lublina i okolic. To Ty mówisz nam, gdzie powinniśmy odholować Twoje auto, a my się wówczas dostosowujemy do Twojego życzenia.

Jeżeli jednak nie potrafisz wskazać takiego miejsca, nie pozostawimy Cię z takim problemem sam na sam. Możemy wówczas zaoferować przewiezienie Twojego pojazdu na nasz całodobowy, strzeżony parking. To rozwiązanie, które spotyka się z bardzo dobrym przyjęciem, jako że dzięki niemu można szybko i sprawnie rozwiązać kłopot związany z koniecznością pozostawienia samochodu w bezpiecznym miejscu. Umówimy Cię też z ubezpieczycielem, by w Twojej obecności mógł oszacować powstałe straty.

730 112 102